
Ega унитазға арналған сыпырғыш (құтысымен) 35 см
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
🚽 Vega унитазға арналған сыпырғыш (құтысымен) 35 см
🔥 Унитаз тазалауға арналған сенімді құрал
Vega унитаз щеткасы құтысымен — үйде, кеңседе және қоғамдық орындарда санитарлық тазалықты сақтауға арналған ыңғайлы құрал.
Қатты синтетикалық қыл ластануды тиімді тазалайды. Пластик материалы ылғалға төзімді және оңай жуылады.
Ақ түсі кез келген жуыну бөлмесінің дизайнына сәйкес келеді.
✔ Үйге
✔ Кеңсеге
✔ Қонақ үйге
✔ Клининг қызметіне
✔ Тендерлерге қолайлы
📐 Негізгі сипаттамалары
-
Бренд: Vega
-
Түрі: сантехникаға арналған щетка
-
Биіктігі: 35 см
-
Щетка диаметрі: 10 см
-
Саб ұзындығы: 25 см
-
Материалы: пластик
-
Түсі: ақ
-
Құтысы: бар
-
Өндірілген ел: Қытай
-
Салмағы: 74 г
| Негізгі | |
|---|---|
| тұтқа материалы | Пластик |
| Тұтқаның ұзындығы | 25 мм |
| қойғыштың ені | 20 мм |
| қойғыштың ұзындығы | 10 мм |
| қойғыштың биіктігі | 10 мм |
| Жалпы биіктігі | 35 мм |
| Салмақ | 0.01 г |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: бастап1 999 ₸
