




Резеңке маттар — кірден қорғаудың классикалық шешімі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
🟫 Резеңке төсеніштер мен ковриктер (Үндістан)
Қарқынды қолдануға арналған жоғары сапалы резеңке бұйымдар.
🟦 Резеңке маттар — кірден қорғаудың классикалық шешімі
Бұл жасушалы маты аяқ киімдегі ірі кірді, тастарды және қарды тиімді ұстап, ғимарат ішіне өткізбеуге көмектеседі ❄️🧹.
Артықшылықтары:
✔ табиғи резеңке – иілгіш әрі берік
✔ төмен температураға төзімді
✔ ауыр салмаққа шыдайды
✔ ішкі және сыртқы жерде қолдануға жарамды
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Үндістан |
| фактура түрі | Бал ұясы |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қалыңдығы | 22 мм |
| Материалды жеткізу формасы | Плитка |
| Түсі | Қара |
| Ені | 150 мм |
| Кілемшенің ұзындығы | |
| Максималды ұзындық | 150 см |
| Ең аз ұзындық | 60 см |
| Кілемшенің қалыңдығы | |
| Максималды қалыңдық | 22 мм |
| Шағын қалыңдық | 16 мм |
| Кілемшенің ені | |
| Максималды ені | 100 см |
| Ең аз ені | 40 см |
- Бағасы: бастап4 000 ₸


