




Микрофибралы швабра
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Микрофибралы швабра — үйдегі ластанудан және шаңнан құтқарушы супер қаһарман! 💪🧹
Бұрынғыдай қиналмай, кез келген еденнен кірді тиімді тазалайды: ламинат, паркет немесе тығын еден болсын, бәрін мінсіз қалдырады. Ешқандай із немесе талшық қалмайды 😎✨
Телескопиялық таяқшасы арқылы швабраның ұзындығын 82-тен 134 см-ге дейін арттыра аласыз, сондықтан бөлменің ең алыс бұрыштары да енді құпия болмайды 😉🏠
Мұндай швабрамен тазалау — жеңіл әрі тіпті сиқырлы іс сияқты! ✨🪄
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шелекпен жабдықтау | Жоқ |
| Саптама материалы | Микрофибра |
| тұтқа материалы | Пластик |
| Айналдыру механизмінің болуы | Жоқ |
| Түрі | Тіктөртбұрыш мопы бар швабра |
| тұтқа түрі | телескопиялық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Саптаманың биіктігі | 10 см |
| Тұтқаның ұзындығы | 125 см |
| Саптаманың ені | 40 см |
- Бағасы: бастап3 000 ₸

