



Ұсатқыш Deli, құпиялылықтың 4 деңгейі, 20 литр
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үйде немесе кеңседе жеке пайдалануға өте ыңғайлы, жоғары сапалы, төмен шу деңгейі 55дБ қағаз ұсақтағыш. Құпиялылық деңгейі P-4, фрагмент өлшемі 2х15 мм болатын модель бір уақытта 10 парақты жояды және 20 литрлік себетке ие. Ұсақтағыш қағаз қыстырғыштар мен қапсырмаларды, пластикалық карталар мен дискілерді қайта өңдейді. Қызып кетуден қорғанысы бар. Үздіксіз жұмыс уақыты - 40 минут.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Түсі | Сұр |
| Құпиялылық деңгейі | 4 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| Себеттің көлемі | 20 литров |
| Өлшем | 350 х 255 х 550 мм |
| Фрагменттің өлшемі | 2 х 15 мм |
| Шығарылған елі | Қытай |
| Сауда маркасы | Deli |
| Сауда маркасы new | Deli |
| Компакт-дискілерді жою | Да |
| Пластикалық карталарды жою | Иә |
| Степлер қапсырмаларын жою | Иә |
| Шу деңгейі | 55 дБ |
- Бағасы: 97 000 ₸
