


Ұсатқыш Deli, құпиялылықтың 3 деңгейі, 10 литр
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үйде немесе кеңседе жеке пайдалануға өте ыңғайлы, жоғары сапалы 60дБ төмен шуыл қағаз ұсақтағыш. Құпиялылық деңгейі P-3, фрагмент өлшемі 4х25 мм болатын модель бір уақытта 5 парақты жояды және 10 литрлік себетке ие. Ұсақтағыш қағаз қыстырғыштар мен қапсырмаларды, пластикалық карталар мен дискілерді қайта өңдейді. Қызып кетуден қорғанысы бар. Үздіксіз жұмыс уақыты - 5 минут.Кепілдік - 1 жыл,
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Түсі | Сұр |
| Құпиялылық деңгейі | 3 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| Себеттің көлемі | 10 литр |
| Өлшем | 239 х 156 х 390 мм |
| Фрагменттің өлшемі | 4 х 25 мм |
| Шығарылған елі | Қытай |
| Сауда маркасы | Deli |
| Сауда маркасы new | Deli |
| Компакт-дискілерді жою | Да |
| Пластикалық карталарды жою | Иә |
| Степлер қапсырмаларын жою | Иә |
| Шу деңгейі | 60 дБ |
- Бағасы: 55 000 ₸
