
Тығын тақтасы 90 х 120 см.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Deli тығын тақтасы 90х120 см, жоғары сапалы, жеңіл және берік тығыннан жасалған. Берік пластик бұрыштары бар алюминий жақтаумен жабдықталған. Кеңселерде, білім беру және басқа мекемелерде қарқынды пайдалануға арналған. Ақпарат қуат түймелері, жалаушалар және итергіш түйреуіштер арқылы бекітіледі ("Тақта керек-жарақтары" қойындысын қараңыз). Тығын қабатының қалыңдығы 1 мм.
Жинаққа тақтаны қабырғаға қоюға арналған бекіткіштер кіреді.
Жинаққа тақтаны қабырғаға қоюға арналған бекіткіштер кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Материал | Тығын |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 120 см |
| Ені | 90 см |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 2023/04/01 00:00:00 |
| Бекітпелер | Иә |
| Сөренің болуы | Жоқ |
| Өлшем | 90 х 120 см |
| Жақтау | алюминий |
| Шығарылған елі | Қытай |
| Сауда маркасы | Deli |
| Сауда маркасы new | Deli |
- Бағасы: бастап15 000 ₸
