
Тығын тақтасы 60 х 90 см.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Deli тығын тақтасы 60х90 см, жоғары сапалы, жеңіл және берік тығыннан жасалған. Берік пластик бұрыштары бар алюминий жақтаумен жабдықталған. Кеңселерде, білім беру және басқа мекемелерде қарқынды пайдалануға арналған. Ақпарат қуат түймелері, жалаушалар және итергіш түйреуіштер арқылы бекітіледі ("Тақта керек-жарақтары" қойындысын қараңыз). Тығын қабатының қалыңдығы 1 мм.
Жинаққа тақтаны қабырғаға қоюға арналған бекіткіштер кіреді.
Жинаққа тақтаны қабырғаға қоюға арналған бекіткіштер кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 60 см |
| Ені | 90 см |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 2023/10/01 00:00:00 |
| Бекітпелер | Иә |
| Сөренің болуы | Жоқ |
| Өлшем | 60 х 90 см |
| Жақтау | алюминий |
| Шығарылған елі | Қытай |
| Сауда маркасы | Deli |
| Сауда маркасы new | Deli |
- Бағасы: бастап10 000 ₸
- Минималды тапсырыс: 5 д.
