
Магнитті-маркерлі тақта 90 х 180 см.
Магнитті-маркерлі тақта DELI 90 х 180 см.
Deli жоғары сапалы лакпен қапталған магнитті маркер тақтасы. Жазулар қолданылғаннан кейін 45 күннен кейін де жойылады. Алюминий жақтау.
Маркер тақталарына арналған арнайы маркерлермен жазуға арналған. Магниттік маркер тақтасының жабыны сонымен қатар магниттер арқылы ақпаратты бекітуге мүмкіндік береді. Жазбаларды өшіру үшін кенепті мұқият тазалау үшін арнайы сүрткіш губкалар мен арнайы бүріккіш қолданылады ("Тақтаға арналған керек-жарақтар" қойындысын қараңыз).
Қабырғаға ілу және қатты бекіту мүмкіндігі. Жұмысты бастамас бұрын – қорғаныш пленканы кенептен алып тастау керек.
Тақтамен жиынтықта: тақтаға арналған магниттер жинағы (4 дана), сүрткіштер, тақтаға арналған маркерлер (2 дана).
Бізбен ынтымақтаса отырып, сіз бірқатар артықшылықтарға ие боласыз
Біз жетекші ресейлік өндіруші зауыттармен тікелей ынтымақтасамыз.
Ассортиментте ұсынылған барлық өнімдер сәйкестік сертификаттарына сәйкес келеді және жоғары сапаға ие.
Тауарлардың барлық ассортиментіне өндірушіден ресми кепілдік беріледі.
Қораптарды Қазақстан бойынша жеткіземіз.
ҚР бойынша қаланың кез келген жеріне тегін жеткізуді жүзеге асырамыз.
Тапсырыс көлеміне байланысты жеңілдіктердің икемді жүйесін ұсынамыз.
Біз өз клиенттерімізді бағалаймыз және жоғары сапалы қызмет көрсетеміз.
Тапсырысты рәсімдеу біздің тауарлар бірнеше қадам
| Тапсырысты сайтта рәсімдеңіз, e-mail немесе телефон арқылы жазыңыз | Шот-фактураға сәйкес 100% алдын ала төлем жасаңыз | Қазақстан бойынша жеткіземіз. Алматы бойынша жеткізу тегін |
Kaz Individ компаниясы кеңсе тауарларының кең ассортиментін ұсынады. Сондай-ақ, каталогта тұтыну тауарлары мен тұрмыстық тауарлар және т.б. Бұл тауарларды біздің интернет—дүкеннен сатып алудың артықшылықтарының бірі - барлық ұсынылған өнімдердің қолайлы бағасы мен жоғары сапасы.
Біз Қазақстанның барлық өңірлеріне жеткізуді жүзеге асырамыз. Тауардың тез жеткізілуіне және қауіпсіздігіне кепілдік береміз. Толық ақпаратты білу үшін бізбен Байланыс бөлімінде көрсетілген телефон арқылы хабарласыңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Материал | Пластик |
| Жақтау материалы | Алюминий |
| Қамту | Лак |
| Керек-жарақтарға арналған сөре | Иә |
| Түрі | Тік/көлденең |
| қаптама | Картон қорап |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 90 см |
| Ені | 180 см |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| Бекітпелер | Иә |
| Сөренің болуы | Иә |
| Өлшем | 90 х 180 см |
| Жақтау | алюминий |
| Шығарылған елі | Қытай |
| Сауда маркасы | Deli |
| Сауда маркасы new | Deli |
- Бағасы: бастап23 500 ₸
