
Магнитті-маркерлі тақта 90 х 120 см.
Магнитті-маркерлі тақта DELI 90 х 120 см.
Deli жоғары сапалы лакпен қапталған магнитті маркер тақтасы. Алюминий жақтау. Маркер тақталарына арналған арнайы маркерлермен жазуға арналған. Магниттік маркер тақтасының жабыны сонымен қатар магниттер арқылы ақпаратты бекітуге мүмкіндік береді. Жазбаларды өшіру үшін арнайы жөке-өшіргіштер және кенепті мұқият тазалау үшін арнайы спрей қолданылады. Жұмысты бастамас бұрын – қорғаныш пленканы кенептен алып тастау керек. Өлшемі: 900*1200*20 мм.
Бізбен ынтымақтаса отырып, сіз бірқатар артықшылықтарға ие боласыз
Біз жетекші ресейлік өндіруші зауыттармен тікелей ынтымақтасамыз.
Ассортиментте ұсынылған барлық өнімдер сәйкестік сертификаттарына сәйкес келеді және жоғары сапаға ие.
Тауарлардың барлық ассортиментіне өндірушіден ресми кепілдік беріледі.
Қораптарды Қазақстан бойынша жеткіземіз.
ҚР бойынша қаланың кез келген жеріне тегін жеткізуді жүзеге асырамыз.
Тапсырыс көлеміне байланысты жеңілдіктердің икемді жүйесін ұсынамыз.
Біз өз клиенттерімізді бағалаймыз және жоғары сапалы қызмет көрсетеміз.
Тапсырысты рәсімдеу біздің тауарлар бірнеше қадам
| Тапсырысты сайтта рәсімдеңіз, e-mail немесе телефон арқылы жазыңыз | Шот-фактураға сәйкес 100% алдын ала төлем жасаңыз | Қазақстан бойынша жеткіземіз. Алматы бойынша жеткізу тегін |
Kaz Individ компаниясы кеңсе тауарларының кең ассортиментін ұсынады. Сондай-ақ, каталогта тұтыну тауарлары мен тұрмыстық тауарлар және т.б. Бұл тауарларды біздің интернет—дүкеннен сатып алудың артықшылықтарының бірі - барлық ұсынылған өнімдердің қолайлы бағасы мен жоғары сапасы.
Біз Қазақстанның барлық өңірлеріне жеткізуді жүзеге асырамыз. Тауардың тез жеткізілуіне және қауіпсіздігіне кепілдік береміз. Толық ақпаратты білу үшін бізбен Байланыс бөлімінде көрсетілген телефон арқылы хабарласыңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 жыл |
| Материал | Металл |
| Жақтау материалы | Алюминий |
| Қамту | Лак |
| Керек-жарақтарға арналған сөре | Иә |
| Орнату әдісі | Қабырға/еден |
| Түрі | Тік/көлденең |
| қаптама | Картон қорап |
| Түсі | Ақ |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 90 см |
| Ені | 120 см |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 2023/04/01 00:00:00 |
| Өлшем | 900х1200 мм |
| Жақтау | алюминий |
| Шығарылған елі | Қытай |
| Сауда маркасы | Deli |
- Бағасы: бастап19 800 ₸
