
Магнитті-маркерлі тақта DELI 120 х 180 см
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Deli жоғары сапалы лакпен қапталған магнитті маркер тақтасы. Алюминий жақтау. Маркер тақталарына арналған арнайы маркерлермен жазуға арналған. Магниттік маркер тақтасының жабыны сонымен қатар магниттер арқылы ақпаратты бекітуге мүмкіндік береді. Жазбаларды өшіру үшін арнайы жөке-өшіргіштер және кенепті мұқият тазалау үшін арнайы спрей қолданылады. Жұмысты бастамас бұрын – қорғаныш пленканы кенептен алып тастау керек. Өлшемі: 1800 x 1200 x 20 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Түсі | Ақ |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 120 см |
| Ені | 180 см |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 2023/01/01 00:00:00 |
| Сөренің болуы | Жоқ |
| Өлшем | 1800 х 1200 х 20 мм |
| Жақтау | алюминий |
| Шығарылған елі | Қытай |
| Сауда маркасы | Deli |
| Сауда маркасы new | Deli |
- Бағасы: бастап49 000 ₸
