
Магнитті-маркерлі тақта DELI 100 х 200 см.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Deli жоғары сапалы лакпен қапталған магнитті маркер тақтасы. Алюминий жақтауы және керек-жарақтар + керек-жарақтарға арналған сөресі бар: 4 магнит, 1 өшіргіш, 2 маркер
Маркер тақталарына арналған арнайы маркерлермен жазуға арналған. Магниттік маркер тақтасының жабыны сонымен қатар магниттер арқылы ақпаратты бекітуге мүмкіндік береді. Жазбаларды өшіру үшін кенепті мұқият тазалау үшін арнайы сүрткіш губкалар мен арнайы бүріккіш қолданылады ("Тақтаға арналған керек-жарақтар" қойындысын қараңыз).
Қабырғаға ілу және қатты бекіту мүмкіндігі. Жұмысты бастамас бұрын – қорғаныш пленканы кенептен алып тастау керек.
Маркер тақталарына арналған арнайы маркерлермен жазуға арналған. Магниттік маркер тақтасының жабыны сонымен қатар магниттер арқылы ақпаратты бекітуге мүмкіндік береді. Жазбаларды өшіру үшін кенепті мұқият тазалау үшін арнайы сүрткіш губкалар мен арнайы бүріккіш қолданылады ("Тақтаға арналған керек-жарақтар" қойындысын қараңыз).
Қабырғаға ілу және қатты бекіту мүмкіндігі. Жұмысты бастамас бұрын – қорғаныш пленканы кенептен алып тастау керек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 жыл |
| Материал | Пластик |
| Жақтау материалы | Алюминий |
| Керек-жарақтарға арналған сөре | Иә |
| Орнату әдісі | Қабырға/еден |
| Түрі | Тік/көлденең |
| қаптама | Картон қорап |
| Түсі | Ақ |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 100 см |
| Ені | 120 см |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 2023/01/01 00:00:00 |
| Сөренің болуы | Иә |
| Ерекшеліктері | аксессуарлар: 4 магнит, 1 өшіргіш, 2 маркер |
| Өлшем | 100 х 200 см |
| Жақтау | алюминий |
| Шығарылған елі | Қытай |
| Сауда маркасы | Deli |
| Сауда маркасы new | Deli |
- Бағасы: бастап60 300 ₸
