
Тік бейдж DELI, 86x126 мм (72x102 мм), пластик, баумен, көк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Deli бауы бар тік үлгідегі бейдж атаулы карточкалар мен рұқсаттамалардың ұстаушысы ретінде пайдаланылады. Бұйымды бекіту пластикалық қыстырғыштың көмегімен жүзеге асырылады. Бейдждің өлшемі — 86 × 126 мм. Карточканың өлшемі - 72 х 102 мм. Бейдж толығымен мөлдір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өрімнің ұзындығы | 45 см |
| Қаптамадағы саны | 1/24/1152 |
| Өлшем | Бейдж: 86x126 мм; Карточка: 72х102 мм |
| Шығарылған елі | Қытай |
| Бекіту түрі | клип |
| Сауда маркасы | Deli |
| Сауда маркасы new | Deli |
| Баудың түсі | көк |
| Өрімнің ені | 10 мм |
- Бағасы: 250 ₸
