Тік бейдж DELI, 80x128 мм, пластик, баумен, сұр
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Deli тік типті бейдж атаулы карточкалар мен рұқсаттамалардың ұстаушысы ретінде пайдаланылады. Бұйымды бекіту таспадағы пластикалық қыстырғыштың көмегімен жүзеге асырылады. Таспаның ені 10 мм, бауының ұзындығы 40 см. Карточканың өлшемі — 70 × 105 мм. Бейдж өлшемі: 80 х 128 мм. Бейдж толығымен мөлдір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өрімнің ұзындығы | 45 см |
| Қаптамадағы саны | 1/50/2000 |
| Өлшем | 80 х 128 мм |
| Шығарылған елі | Қытай |
| Сауда маркасы | Deli |
| Сауда маркасы new | Deli |
| Баудың түсі | ассорти |
| Өрімнің ені | 10 мм |
- Бағасы: 195 ₸
