


Тік 80х128 мм бейдж, баумен
Тік бейдж DELI 80x128 мм (70x105 мм), баумен, көк
Deli тік типті бейдж атаулы карточкалар мен рұқсаттамалардың ұстаушысы ретінде пайдаланылады. Бұйымды бекіту таспадағы пластикалық қыстырғыштың көмегімен жүзеге асырылады. Таспаның ені 10 мм, бауының ұзындығы 40 см. Карточканың өлшемі — 70 x 105 мм. Бейдж өлшемі: 80 х 128 мм. Бейдж толығымен мөлдір.
Біздің артықшылықтарымыз
Біз жетекші ресейлік өндіруші зауыттармен тікелей ынтымақтасамыз.
Ассортиментте ұсынылған барлық өнімдер сәйкестік сертификаттарына сәйкес келеді және жоғары сапаға ие.
Тауарлардың барлық ассортиментіне өндірушіден ресми кепілдік беріледі.
ҚР бойынша қаланың кез келген жеріне тегін жеткізуді жүзеге асырамыз.
Тапсырыс көлеміне байланысты жеңілдіктердің икемді жүйесін ұсынамыз.
Біз өз клиенттерімізді бағалаймыз және жоғары сапалы қызмет көрсетеміз.
Тапсырысты рәсімдеу біздің тауарлар бірнеше қадам
| Тапсырысты сайтта рәсімдеңіз, e-mail немесе телефон арқылы жазыңыз | Шот-фактураға сәйкес 100% алдын ала төлем жасаңыз | Қазақстан бойынша жеткіземіз. Алматы бойынша жеткізу 30.000 теңгеден бастап тегін |
Kaz Individ компаниясы кеңсе тауарларының кең ассортиментін ұсынады. Сондай-ақ, каталогта тұтыну тауарлары, тұрмыстық тауарлар және т.б. Бұл тауарларды біздің интернет—дүкеннен сатып алудың артықшылықтарының бірі - барлық ұсынылған өнімдердің қолайлы бағасы мен жоғары сапасы.
Біз Қазақстанның барлық өңірлеріне жеткізуді жүзеге асырамыз. Тауардың тез жеткізілуіне және қауіпсіздігіне кепілдік береміз. Толық ақпаратты білу үшін бізбен Байланыс бөлімінде көрсетілген телефон арқылы хабарласыңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Өрімнің ұзындығы | 40 см |
| Қаптамадағы саны | 1/50/2000 |
| Материал | Тоқыма |
| Бейдж материалы | пластик |
| Өлшем | Бейдж: 80x128 мм; Карточка: 70х105 мм |
| Шығарылған елі | Қытай |
| Бекіту түрі | пластикалық клип |
| Сауда маркасы | Deli |
| Сауда маркасы new | Deli |
| Пішім | тік |
| Баудың түсі | көк |
| Өрімнің ені | 10 мм |
- Бағасы: 200 ₸

