



Мекенжай папкасы "ҚОЛ ҚОЮҒА"
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мекенжай папкасы OfficeSpace 220х310 "ҚОЛ ҚОЮ ҮШІН", бумвинил, күрең қызыл
А4 пішіміндегі мекенжай қалтасы күрең қызыл түсті бумвинилден (қағаз негізіндегі ПВХ қабаты) жасалған. Қалтаның беті тегіс, мұқабадағы жазу алтынмен бедерленген. Ішінде қағаздарға арналған бекіткіш таспа бар. Мекенжай қалтасы құттықтауларға, қол қоюға құжаттарды тапсыруға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Ұзындығы | 31 см |
| Формат | A4 |
| Түсі | Қызыл |
| Ені | 22 см |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1950/05/01 00:00:00 |
| Мұқабаның материалы | Бумвинил |
| Өлшем | 220 х 310 мм |
| Бедерлеу | фольгамен |
| Сауда маркасы | OfficeSpace |
| Сауда маркасы new | OfficeSpace |
- Бағасы: бастап1 600 ₸
- Минималды тапсырыс: 20 д.

