Топ продаж










OfficeClean "Стандарт" микрофибрадан жасалған сулық, әмбебап, 30x30 см, қаптамада 3 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OfficeClean әмбебап микрофибра салфеткалары 30×30 см, 3 дана
OfficeClean әмбебап салфеткалары 🧽 — үй мен кеңсеге арналған тиімді тазалау құралы. Шаңды, кірді және майды әртүрлі беттерден оңай кетіреді: асүй құрылғылары 🍽️, әйнек 🪟, жиһаз 🪑, кафель және басқа да беттер.
Микрофибра материалы 💪 жоғары сіңіргіштікке ие және тұрмыстық химиясыз-ақ 🌿 тиімді тазалайды. Дақ пен із қалдырмайды ✨.
Құрғақ та, дымқыл түрде де қолдануға болады 💧. Ұзақ қызмет етеді 🔄.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Майлық |
| Материал | Микрофибра |
| Ұзындығы | 30 см |
| Ені | 30 см |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | ассорти |
| Сауда маркасы | OfficeClean |
| Өлшем | 30 х 30 см |
| Қаптамадағы саны | 1960/06/01 00:00:00 |
| Сауда маркасы new | OfficeClean |
| Мақсаты | универсальные |
| Қаптамадағы саны | 3 дана |
- Бағасы: бастап700 ₸
