

Балаларға арналған қарындаштар, 12 цв, қалыңдатылған.
«бұл позицияны» Сатып алғанда Балаларға арналған қарындаштар, 12 цв, қалыңдатылған. тегін алыңыз
Түрлі-түсті қарындаштар Deli "Color Kids", 12 түсті, үш қырлы, картон
Түрлі-түсті қарындаштар Deli "Color Kids" - кішкентай балаларға арнайы әзірленген. Жиынтықта 12 ашық түсті. Олардың арнайы қалыңдатылған корпусы бар, ол қажетсіз ыңғайсыздықты тудырмай, баланың кішкентай қолына оңай сыйып кетеді. Диаметрі 5 мм қалың қорғасын жұмсақ сурет салуды және жылдам бояуды қамтамасыз етеді. Оңай қайралады және сынбайды. Эргономикалық үш қырлы корпус пішіні пайдалану кезінде қосымша жайлылықты қамтамасыз етеді. Еуро салпыншағы бар ашық түсті картон қорап.
Біздің артықшылықтарымыз
Біз жетекші ресейлік өндіруші зауыттармен тікелей ынтымақтасамыз.
Ассортиментте ұсынылған барлық өнімдер сәйкестік сертификаттарына сәйкес келеді және жоғары сапаға ие.
Тауарлардың барлық ассортиментіне өндірушіден ресми кепілдік беріледі.
ҚР бойынша қаланың кез келген жеріне тегін жеткізуді жүзеге асырамыз.
Тапсырыс көлеміне байланысты жеңілдіктердің икемді жүйесін ұсынамыз.
Біз өз клиенттерімізді бағалаймыз және жоғары сапалы қызмет көрсетеміз.
Тапсырысты рәсімдеу біздің тауарлар бірнеше қадам
| Тапсырысты сайтта рәсімдеңіз, e-mail немесе телефон арқылы жазыңыз | Шот-фактураға сәйкес 100% алдын ала төлем жасаңыз | Қазақстан бойынша жеткіземіз. Алматы бойынша жеткізу 30.000 теңгеден бастап тегін |
Kaz Individ компаниясы кеңсе тауарларының кең ассортиментін ұсынады. Сондай-ақ, каталогта тұтыну тауарлары, тұрмыстық тауарлар және т.б.
Бұл тауарларды біздің интернет-дүкеннен сатып алудың басты артықшылықтарының бірі — барлық ұсынылған өнімдердің қолайлы бағасы мен жоғары сапасы.
Біз Қазақстанның барлық өңірлеріне жеткізуді жүзеге асырамыз. Тауардың тез жеткізілуіне және қауіпсіздігіне кепілдік береміз. Толық ақпаратты білу үшін бізбен Байланыс бөлімінде көрсетілген телефон арқылы хабарласыңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Өндіруші ел | Ресей |
| грифель диаметрі | 5 мм |
| Қаптамадағы саны | 12 д. (дана) |
| резеңкенің болуы | Жоқ |
| Қаттылық дәрежесі | 3В |
| Түрі | Ағаш қарындаш |
| Қарындаш түрі | Түсті |
| қаптама | Картон қорап |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Сыртқы параметрлер | |
| Материал | Ағаш |
| Эргономикалық кірістірулердің болуы | Жоқ |
| Корпустың түсі | Әртүрлі түстер |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпустың ұзындығы | 175 мм |
| Түстер саны | 12 |
| Корпус материалы | жөке |
| Шығарылған елі | Қытай |
| Сауда маркасы | Deli |
| Сауда маркасы new | Deli |
| Корпус нысаны | Үшбұрышты |
- Бағасы: 1 900 ₸



