




DELI 12 разрядты үстел үсті калькуляторы
DELI "M01320" 12 разрядты үстел үсті калькуляторы, 149х104х26,6 мм, қара
Калькулятор DELI "M01320" 12 разрядты, 149х104х26,6 мм, қара
- Үлкен, жеңіл оқылатын дисплейі бар.
- Үстелдік калькулятор қос ұяшықты жадқа ие.
- Ауыстырылатын батареямен және күн батареясымен жұмыс істейді.
- Экранда 12 цифр сыяды, бұл ірі цифрлармен операцияларды орындауға мүмкіндік береді.
- Негізгі функциялар: квадрат түбір, "00" батырмасы, жад, пайыз, +/- таңбасының өзгеруі.
- Батареялардан қуат алатын, күн батареясы.
- Үстемелермен және жеңілдіктермен операциялар (MU).
- Автоматты түрде өшіру функциясы.
- Ондық таңбаның орнын ауыстыру функциясы.
- Дөңгелектеу функциясы.
- "Забой" функциясы - санды түзету функциясы.
- Пластикалық түймелер.
Біздің артықшылықтарымыз
Біз жетекші ресейлік өндіруші зауыттармен тікелей ынтымақтасамыз.
Ассортиментте ұсынылған барлық өнімдер сәйкестік сертификаттарына сәйкес келеді және жоғары сапаға ие.
Тауарлардың барлық ассортиментіне өндірушіден ресми кепілдік беріледі.
ҚР бойынша қаланың кез келген жеріне тегін жеткізуді жүзеге асырамыз.
Тапсырыс көлеміне байланысты жеңілдіктердің икемді жүйесін ұсынамыз.
Біз өз клиенттерімізді бағалаймыз және жоғары сапалы қызмет көрсетеміз.
Тапсырысты рәсімдеу біздің тауарлар бірнеше қадам
| Тапсырысты сайтта рәсімдеңіз, e-mail немесе телефон арқылы жазыңыз | Шот-фактураға сәйкес 100% алдын ала төлем жасаңыз | Қазақстан бойынша жеткіземіз. Алматы бойынша жеткізу 30.000 теңгеден бастап тегін |
Kaz Individ компаниясы кеңсе тауарларының кең ассортиментін ұсынады. Сондай-ақ, каталогта тұтыну тауарлары, тұрмыстық тауарлар және т.б.
Бұл тауарларды біздің интернет-дүкеннен сатып алудың басты артықшылықтарының бірі — барлық ұсынылған өнімдердің қолайлы бағасы мен жоғары сапасы.
Біз Қазақстанның барлық өңірлеріне жеткізуді жүзеге асырамыз. Тауардың тез жеткізілуіне және қауіпсіздігіне кепілдік береміз. Толық ақпаратты білу үшін бізбен Байланыс бөлімінде көрсетілген телефон арқылы хабарласыңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deli |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 50 г |
| Ұзындығы | 149 мм |
| Қалыңдығы | 26.6 мм |
| Ені | 104 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Квадрат түбірді есептеу | Иә |
| Қаптамадағы саны | 1/20/80 |
| Өлшемі (ЛхШхВ) | 149х104х26,6 мм |
| Дисплей тереңдігі | 12 разрядты |
| Пайыздарды есептеу | Иә |
| Шығарылған елі | Қытай |
| Сауда маркасы | Deli |
| Корпустың түсі | Қара |
- Бағасы: 2 800 ₸

