


OfficeClean Professional сыпырғыш щеткасы бар тазалау жинағы, жиналмалы, металл. қалам 66 см
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OfficeClean Professional тазалауға арналған жинақ - ұзын тұтқалы шөміш пен щетка . Шөміш қоқыстың төгілуіне жол бермей, бүктеледі. Резеңке ерні еденге жақсы сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | OfficeClean |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жұмыс бөлігінің тереңдігі | 9 см |
| Тұтқаның ұзындығы | 86 см |
| Саны | 1 |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Пластик |
| қызметі | Әмбебап |
| Түрі | Қырғыш щетка |
| тұтқа түрі | тұтас |
| Түсі | Көк |
| Жұмыс бөлігінің ені | 23 см |
- Бағасы: бастап6 500 ₸
