


Түрлі-түсті жазбаларға арналған блок
СТАММ Имидж қағаз блогы қажетті ақпаратты жедел жазу үшін жарамды. Блоктағы парақтың өлшемі - 90*90 мм, блоктың биіктігі - 90 мм. Пластикалық тұғырларда және үстел үсті ұйымдастырушыларында пайдалануға болады. Жазбаларға арналған блок жеке қаптамада шөгілетін үлдірде ұсынылған.
∙ Өлшемі: 90*90*90 мм;
∙ Блок қағазының түсі: ассорти;
∙ Қағаздың тығыздығы: 80 г/м2.
Біздің артықшылықтарымыз
Біз жетекші ресейлік өндіруші зауыттармен тікелей ынтымақтасамыз.
Ассортиментте ұсынылған барлық өнімдер сәйкестік сертификаттарына сәйкес келеді және жоғары сапаға ие.
Тауарлардың барлық ассортиментіне өндірушіден ресми кепілдік беріледі.
ҚР бойынша қаланың кез келген жеріне тегін жеткізуді жүзеге асырамыз.
Тапсырыс көлеміне байланысты жеңілдіктердің икемді жүйесін ұсынамыз.
Біз өз клиенттерімізді бағалаймыз және жоғары сапалы қызмет көрсетеміз.
Тапсырысты рәсімдеу біздің тауарлар бірнеше қадам
| Тапсырысты сайтта рәсімдеңіз, e-mail немесе телефон арқылы жазыңыз | Шот-фактураға сәйкес 100% алдын ала төлем жасаңыз | Қазақстан бойынша жеткіземіз. Алматы бойынша жеткізу 30.000 теңгеден бастап тегін |
Kaz Individ компаниясы кеңсе тауарларының кең ассортиментін ұсынады. Сондай-ақ, каталогта тұтыну тауарлары, тұрмыстық тауарлар және т.б. Бұл тауарларды біздің интернет—дүкеннен сатып алудың артықшылықтарының бірі - барлық ұсынылған өнімдердің қолайлы бағасы мен жоғары сапасы.
Біз Қазақстанның барлық өңірлеріне жеткізуді жүзеге асырамыз. Тауардың тез жеткізілуіне және қауіпсіздігіне кепілдік береміз. Толық ақпаратты білу үшін бізбен Байланыс бөлімінде көрсетілген телефон арқылы хабарласыңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Стамм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Парақтар саны | 500 парақ |
| Диспенсермен жабдықтау | Жоқ |
| Материал | Қағаз |
| Желімделген жиек | Жоқ |
| Түрі | Жазбалар қағазы |
| қаптама | Пластикалық пакет |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Ені | 90 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 12 |
| Қағаздың тығыздығы | 80 шаршы метр |
| Желімдеу | Жоқ |
| Өлшем | 9 х 9 х 9 см |
| Сауда маркасы new | Стамм |
| Қағаздың түсі | түрлі-түсті |
- Бағасы: 1 300 ₸

