Топ продаж








СТАММ "Имидж" жазбаларына арналған блок, желімделген, спираль, түрлі-түсті 8х8х4 см
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Кескінді желімдеудегі бұралған қағаз блогы қажетті ақпаратты жылдам жазу үшін жарамды. Блоктағы парақтың өлшемі: 80*80 мм, блоктың биіктігі – 40 мм. Жазбаларға арналған блок бір шетінен желімделген. Шөгілетін пленкада жеке қаптамада ұсынылған.
• Өлшемі: 80*80*40 мм;
• Блок қағазының түсі: ассорти;
• Қағаздың тығыздығы: 80 г/м2
• Өлшемі: 80*80*40 мм;
• Блок қағазының түсі: ассорти;
• Қағаздың тығыздығы: 80 г/м2
| Өлшемдері | |
|---|---|
| Ұзындығы | 9 мм |
| Ені | 9 мм |
| Негізгі | |
| Материал | Қағаз |
| Желімделген жиек | Иә |
| қаптама | Полипропилен пакеті |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1930/01/01 00:00:00 |
| Қағаздың тығыздығы | 80 г/м2 |
| Желімдеу | Иә |
| Өлшем | 8х8х4 см |
| Шығарылған елі | Ресей |
| Түрі | жазуға арналған блок |
| Сауда маркасы new | Стамм |
| Қағаздың түсі | ассорти |
- Бағасы: бастап500 ₸
