




Полипропиленді қаптар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Полипропиленді қаптар
Полипропилен қаптары сусымалы өнімдердің барлық түрлерін орау үшін өте қолайлы және олардың сипаттамалары бойынша олар қағаздан, зығырдан және әбзелдерден әлдеқайда жақсы. Бастапқы шикізаттан жасалған қаптар ақ түсті және пропиленнен жасалған қаптардың басқа түрлерінің ішінде ең сенімдісі болып табылады. Олардың тығыздығы жоғары (50-200гр/м2), сондықтан олар ең көп сұранысқа ие. Қайта өңделген материалдардан жасалған қаптар сұр немесе жасыл түсті болуы мүмкін, олардың құны ақ қаптарға қарағанда әлдеқайда төмен. Негізінен мұндай қаптар сусымалы материалдарға, қоқыстарға, салмағы аз көлемді жүктерге қолданылады. Төменгі тігісі бар ақ полипропиленді ашық қаптар, полипропилен мата, өлшемі 55х95 см| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Салмақ | 50 г |
| Сыйымдылығы | 50 кг |
| Ұзындығы | 100 см |
| Материал | Полипропилен |
| Материалдың тығыздығы | 50 г/м2 |
| Ені | 50 см |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Түрі | Полипропиленді қаптар |
| Түсі | Ашық сұр |
- Бағасы: бастап50 ₸
- Қаптау тәсілі: Қаптар 100 данадан тұратын бумада жеткізіледі. Сондай-ақ 1000 данадан бумамен.
